Dentalna implantologija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Izvadjen zub

MajaB1

Postovani, 20.05 sam izvadila u donjoj celjusti zub 7, proslo je bez bolova uz manji otok vidjen na obrazu i veci unutra gdje treba umnjak da izraste, pila sam Xiclav antibiotik po preporuci stomatologa...U ponedjeljak sam bila na pregledu i rekao je da je rana sasvim oke, tada su vec bile fibrinske naslage prisutne...Danas, nakon 8 dana od vadjenja, onaj ugrusak sto je bio, lagano mi kao propada, i blijedo crbene je boje,kako rana hvata on je kao dublje unutra...povremeno imam bol ispod jezika i ogranicena sam jos uvijek otvaranjem usta...Ne boli me nista pretjerano, na momente se bol pojavi... Neugodnog zadaha nema, ne cetkam to podrucje jos uvijek, ako padne hrane u ranu polako tamponom izvadim. Mozete li mi reci da li je to normalan proces zarastanja rane... Plasim se da nece doci do suhe rane ...Izvinjavam se na duzem tekstu

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,
ako Vas ništa ozbiljno ne boli nemate razloga za brigu. Ako će doći do suhe alveole, bol će biti intezivna.