Oralna patologija

mjehurić

Darko

Ispod jezika mi se pojavljuje mjehurić, često ga bušim i primjetio sam da je njegova veličina povezana s obrocima. O čemu se radi?

Pozdrav od Darka

Dr. sc. Suzana Brozović

Prema navedenim podacima moglo bi se raditi o cisti žlijezde slinovnice zbog nemogućnosti izlučivanja sline. Liječenje je najčešće kirurško. Najbolje je obratiti se specijalistu oralne kirurgije.