Oralna patologija

zadah

marko

Postovanje, imam problem sa zadahom vec duze vremena! .Neznam u cemu je problem ,zubi su u redu i sve ostalo ne ukazuje da je problem u usnoj šupljini! Neznam u cemu je problem jer se navodi da mogu biti uzrok tome svakojake bolesti tipa zgaravice i gastritis ili sinusi ali neman nikakve simptome i probleme sa zdravljem inace!! Uostalom sam nepusac tako da nije ni to uzrok.Tako da neznam ni sam u cemu je problem i dali postoji neki uzrok tome ili bolest koja se manifestira samo preko tog simptoma!! Molim za pomoc!!!Hvala

Doc. dr. sc. Dolores Biočina Lukenda

Poštovani,
sigurno, uzro postoji, samo je pitanje da li je to Vaš subjektivan osječaj ili je nešto što primjećuju i drugi. O čemčemu se radi i što je u pozadini nije moguće reći bez detaljnog pregleda i obrade. Preporućam pregled kod oralnog patologa.

Depresivan

I ja imam isti problem. Problem sa zadahom vec nekih 5 god. i ne znam sta je uzrok.Ali imam ustanovljen ezofagitis (upala jednjaka),ali nisam siguran da je to uzrok,zato sto je zadah veoma intenzivan i fetidan a i poznajem neke koji isto boluju od ezofagitisa a nemaju zadah. Ovaj me problem veoma muci i upropascuje mi zivot.A doktori kod koje sam do sada isao ne vide rjesenje mog problema.
Molim za pomoc!