Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Aparatić

Ivan

Prije nekoliko godina nosio sam mobilni apararić za zube. Prestao sam ga nositi i ne nosim ga već par godina. Mogu li ja sada promijeniti ortodonta bez obzira što kod prijašnjeg imam karton.

Dr.sc Sandra Anić Milošević

Ortodonta možete promijeniti, a socijalno vam pokriva troškove terapije do 18.godine. Na terapiju uglavnom morate čekati da dodjete na red, zato požurite ortodontu na pregled.

Dr.sc. Sandra Anić Milošević