Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

preporuka

Renata

Veoma sam zainteresirana za korekciju položaja zubiju gornje čeljusti. Moja dob je 37 godina i u dječjoj dobi nosila sam aparatiće za korekciju: položaj donjih zubiju uspješno korigirani, ali gornjih ne (Vrlo uska čeljust).
Molila bih Vas da mi preporučite ortodonta (u Zg), bolje bi bilo preko HZZO iako nije uvjet (u Perkovčevoj se navodno čeka godinu dana na 1. pregled)
Renata

Dr.sc. Sandra Anić Milošević

S obzirom na vašu dob, socijalno vam više ne pokriva troškove terapije, već ju u cijelosti morate platiti sami. Na vama je da se odlučite za ortodonta...

Dr.sc. Sandra Anić Milošević
spec. ortodont