Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

asimetrični zagriz

uplasena

imam asimetrični zagriz; dakle donja čeljust mi je pomaknuta oko centimetar u desno. to je razlog škljocanju čeljusti kod žvakanja, što je poprlilično bolno, a i asimetrija lica loše utječe na samopouzdanje. zanima me može li se to ispraviti? kome da se obratim? koliko košta aparatić?

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Poštovana
nažalost dali ste premalo informacija da bi se moglo reći da li se može i kako ispraviti navedena anomalija....javite se na informativni pregled radi preciznijih upita i odgovora. 091/4854601 je broj mog mobilnog telefona.