Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

cijena retencija

martushka

Poštovani,

zanima me dali se može prijeći k vama na terapiju retencijskim aparatom nakon skidanja fiksnog aparatića za zube kod nekog drugog ortodonta? I može li se otprilike znati kolika bi bila cijena takve terapije?

Hvala i lijep pozdrav!

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Nazalost ne buduci je ortodont Vas sadasnji upucen u Vasu terapiju bolje je da kod njega i ostanete u retenciji bar prvih 2-3 godine.