Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

fiksni aparatić?

MA

Poštovani,
Imam zdrave zube, ali problem s gornjim trojkama. Jedna nije uopće izašla (jer nema mjesta), a druga je uvučena unutra (također je problem što nema dovoljno mjesta). Ostali zubi su ok, osim što mi je ona gornja trojka što je uvučena, malo izbacila donju. Smeta mi jer nekad imam osjećaj kao da mi iskrivljuje vilicu, a i estetski je ružno. Zanima me da li mi je malo kasno za stavljanje fiksnog aparatića (s obzirom da je meni 29 godina)? I da li imate kakav drugi prijedlog?
Hvala
Lijep pozdrav

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

fiksni aparatić se može nositi od kad zub iznikne pa sve dok ne ispadne....dakle od 7 do 77happy odaberite ortodonta i slobodno krenite u terapiju

rječanka

Poštovani,

zanima me koliko se kreću cijene aparatića za gornju čeljust?

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Cijene aparatića u modernoj ortodonciji nisu komadne već individualne, terapijske i ovise o vrsti anomalije i potrebnim zahvatima koje je neophodno učiniti, stoga i govorimo o ortodontskoj terapiji a ne o terapiji pojedine čeljusti. Odaberite ortodonta kod kojeg želite rješiti problem i saznajte sve o troškovima koji su uz problem vezani. Kod nas u Ortoimplantu(01/3703498) prvi specijalistički pregled plaćate 350 kn i on podrazumijeva i rentgenski snimak svih zubi. Ukoliko snimku imate ponesite je sa sobom a mi ćemo umanjiiti cijenu pregleda za iznos koštanja snimkehappy