Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Fiksni aparatić za zube

Marina777

Poštovani doktore Gulin,

imam pitanje u vezi fiksnog aparatića za zube. Naime fiksni aparatić nosim već godinu i 10 mjeseci na gornjim zubima jer mi idu prema van i moj ortodont mi ga želi skinuti, a ja nisam zadovoljna rezultatom jer sam dobila savjet od jedne privatne stomatologinje da se obratim vama! Da li je moguće doći kod vas i da vi nastavite sa terapijom s ovim postojećim aparatićem za zube. Ako da, da li bi cijena bila niža pošto nisam kod vas stavljala aparatić? Već sam dosta novaca i vremena utrošila u ovaj tako da mi je preskupio sve iznova raditi.

Hvala unaprijed

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Poštovana

molim Vas da se dogovorite za pregled telefonom a o svim pitanjima možemo porazgovarati kad Vas pregledam...
srdačan pozdrav
dr. Gulin

garava93

Poštovani, imam 19 godina, mobilni aparatić sam počela nositi sa 10 godina, pa do 15-te godine, bilo je pomaka, ali ne znatnog kako sam ja mislila da će bit, jedan zub mi je samo u defektu od pada niz stepenice kao djete. Moja ortodontica nije baš bila neka sjajna, pa sam odustala i dolaziti na preglede. Zanima me samo, koliko se kreću cijene fiksinh aparatića i da li se kod vas može obaviti besplatan pregled? Hvala