Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Istureni očnjaci

marko_26os

Poštovanje! Ovako imam jedno pitanje za Vas, imam 26 godina i imam dosta veliki problem sa isturenim očnjacima prema van i to nekih 5mm, dakle podosta. Problem sam pokušao riješiti u mladosti sa mobilinim aparatićem ali nije bilo rezultata, jer je navodno bilo potrebno vadit dva zuba da se dobije prostor za njih, ali pošto sam tada kao i danas imao fobični strah od zubara nisam to riješio. Recite mi da li je danas unatoč godinama(26) moguće riješti taj problem, jel ih je moguće vratiti u normalu i u kojem vremenskom roku? hvala unaprijed!

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Većinu ortodontskih problema rješavamo u svim dobnim skupinama... moderna ortodoncija jako je uznapredovala i nudi jako puno načina za rješavanje istih problema. Odaberite ortodonta i počnite s rješavanjem problemahappy