Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

mlijecni zubi

azra07

Imam 30 godina. U 28. godini sam izvadila mlijecni zub. Na snimku postoji stalni zub unutar desni i rastao je ukrivo. Da li ce stalni zub izrasti van? Ako ne, sta se moze poduzeti?

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Trajni zub koji je dugo rastao u kosti vjerojatno je zavrsio raast i vise nema isti poticaj za izrastanje kao i kad je trebao izrasti u dobi izmjene zubi.... predlazem da posjetite ortodonta i dogovorite ortodontsku terapiju kojom se taj zub sigurnomoze vratiti na svoje pravo mjesto. Ukoliko zelite narucite se na besplatan pregled na 01 3703498 i ponesite sve raspolozive slike situacije....