Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

moguce ili ne!?

Victoria

Bok! Imam 16.god.Imam otvoreni zagriz i vrlo neravne zube odmalena.imam izrazenije ocnjake sto je familijarno s tatine strane.nosila sam mobilni aparatic.moja ortodontica,kao i svi prije nje,savjetuju mi fiksni-samo sto svakim pregledom mislim da imam manje sansi za i najmanji pomak jer ona non-stop govori da ne zna sta bi i sto se to nije rijesilo prije...prema njenim rijecima izgledam ko vampir,rumunjska grofica itd....nije mi problem nositi fiksnu ako treba i 10 godina i nije stvar ni u cijeni istoga....milijun puta sam iz ordinacije izasla u suzama pa me zanima zar to stvarno nije moguce rijesiti ni na jedan nacin??ni sa jednim aparaticem??najvise me zabrinjava sto stalno puse na svaki spomen mojih godina(ponavljam imam 16) pa mi se radi toga najvise cini neizvedivim...

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Otvoreni zagriz je anomalija koja se opire u terapiji ali je uspješno savladava fiksna terapija. Naravno danas postoje još i mali pomagači koji se zovu MINI VIJAK IMPLANTATI kojima se bolje kontrolira cijela situacija tako da nije samo kirurški pristup jedina opcija kod jako izraženih anomalija. Javi se na prvi pregled ako si u mogućnosti, on je kod mene besplatan. telefon je 091/4854601.