Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

razdvojeni zubi

tiawa

Postovani,
Imam 25 god i razdvojene zube na gornjoj celjusti.Razmak između jedinica je cca.3-4mm dok je razmak između dvojke i trojke toliki da stane komodno jos jedan zub.I zagriz mi ide prema vani. U djetinstvu su mi rekli da će to doć na svoje kad umnjaci izrastu ,mađutim ja ih imam već godinama i situacija je ista.Da li je to moguće korigirati po mogućnosti uz lingvalni aparatić? hvala

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

najvjerojatnije je da se taj problem može riješiti ali da bi bio siguran molim vas da se prijavite na prvi pregled kod nas u ordinaciji na broj 013703498 i tad ćemo se sve lakše dogovoriti....tek tad možemo procijeniti da li vi imate moućnost nošenja lingvalnog aparatića...