Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

bijeljenje zuba hidrogenom???

milella

Molim vas za brzi odgovor

Cackala sam po netu o metodama izbjeljivanja zuba...izmedju ostalog sam naisla na dosta tvrdnji kako je hidrogen u postotcima manjim od tri jako dobar za izbjeljivanje zuckastih zuba. Zanima me koliko u tome ima istine, da li je otrovno (jer ipak se radi o usnoj supljini), te da li je uopste preporucljivo. Ako i vi imate pozitivno misljenje o tome, onda vas molim da me detaljnije uputite u sami postupak, gdje kupiti hidrogen, koji postotak se preporucuje, koliko puta dnevno nanositi,koliko je trajanje efekta i koje su eventualne nepozeljne posljedice.

Hvala
Lijep pozdrav

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Poštovana, molim Vas da pitanje postavite u forumu Dentalan patologija i endodoncija budući je to njihovo područje
Hvala na razumijevanju