Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Što napraviti

Anita

Imam djevojčicu od jedanaest godina koja već četiri godine nosi mobilni aparat za zube. Problem je u tome što su zubi pre gusti, odnosno idu jedan preko drugoga, a ortopan snimak je pokazao da su prisutni zametci sve četiri «osmice».

Molim Vas za savjet: Dali vaditi sve četiri četvorke ili čekati, jer nekoliko specijalista ortodoncije mi je dalo različito tj. suprotno mišljenje.

Unaprijed zahvaljujem,

Anita

dr. Aleksandar Gulin

isto pitanje i ista osoba...