Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

zamolba

Štefica

Poštovani!

Moj jedanaestogodišnji sin je pao u školi i puknuo mu je trajni zub (dvojka gore lijevo) na pola (horizontalno).
Naš stomatolog nam je rekao da se tu ništa ne može učiniti dok ne odraste.
Molim da mi odgovorite da li se zaista ništa ne može učiniti.
Unaprijed zahvaljujem;

Štefica

dr. Aleksandar Gulin

Vaš slučaj je potrebno prvo vidjeti da bi se moglo reći da li postoji neko rješenje. Specijalist dječije i preventivne stomatologije ili ortodont osobe su koje trebate u svakom slučaju konzultirati osobno. Jer procjena se vrši na osnovu nalaza.

Srdačan pozdrav