Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Zbrka

Dupla Mama

Poštovani ima 26 godina zdrave ali krive zube...prednja gornja dva zuba mi idu vrema van gore su mi izvadena dva zube..imam malu celjus i sad kak nema ta dva zuba ovi su se prednji krenuli ravnat tj rade si mjesta a doljni zubi isto prednji,jedan je "izguran" prema iza...osobno mi to ne smeta ali imam malu dijecu i htjela bi im biti primjer... kakvo rijese nje bi bilo najbolje za mene i koliko to kosta traje i sl. Unaprijed Hvala

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Poštovana Dupla Mama

sve što ste naveli je jedan od klasičnijih problema ortodonata tako da je najbolje da se naručite kod ortodonta na pregled. Tom prilikom dobijete sve ostale informacije.

srdačan pozdrav
dr.Gulin