Stomatološka protetika

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

1 i 2

vlad

Pozdrav imam 14 godina imam ozbiljan problem na prednjim zubima na 1 imam malu rupicu a na 2 imam malo vecu braon boje

da li da idem kod stomatologa ? Plasim se da se ne desi nesto lose prilikom ciscenja. Hvala

Dr. sc. Davor Illeš, dr. med. dent.

Svakako treba posjetiti stomatologa i to što prije. Jer odgađanje može samo pogoršati situaciju. Također preporučam redovno održavanja oralne higijene s preparatima koji sadrže flor. Mjesta strahu nema jer gotovo svi zahvati na zubima mogu biti u potpunosti bezbolni!