Stomatološka protetika

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

hitno savjet fiksna proteza

vesna52

Stormatolog mi je uzeo otisak za fiksnu gornju protezu nije imao brij 3 otiska zlicice pa je uzeo 4.moj problem je sto su mi usne sada stoju krivo 2prva zuba su vise u llijevoj strani ,resica ispod mosta ne mogu da se nasmijem natekla i pocrvenila ,kutovi mosta gore kod obraza tucu mi u kosti kao i zadnji koji drzu protezu ,a nepce mi je toliko duboko i debelo stavila mi je i neku mrezicu imam bolove u vratu i poteskoce kod gutanja proteza je toliko cvrsta da me cijela glava boli jeli to u redu imamla sam prije protezu nisam je osjecala kao da je moja od prvog dana dali je to u redu molim savjet ako znate .

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

To nije u redu.
Rješenje je u ili izradi nove proteze ili prilagođavanju postojeće dok ne poostane zadovoljavajuća.