Stomatološka protetika

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

kvrzica na desnima

uplasena mama

Dobra vecer! Danas sam primjetila da imam kvrzicu na desnima iznad jedinice sa gornje strane, samo dosta vise gore jer jedva je uspijem vidjeti koliko gornju usnu moram izdici. Naime bila sam kod zubara nedavno, no nije mi radjen taj zub, ali ovako sto ja vidim mislim da ce biti potrebe za tim. Narucena sam za mjesec dana opet. Kvrzica je normalne boje desni, tvrda i sitna velicine milimetar, ma skroz sitno. Moze li ta kvrzica biti povezana sa tim zubom? Moze li biti nesto ozbiljnije? Hvala Vam!

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Zbilja mi je teško dobiti dojam o čemu se radi na osnovu Vašeg opisa.
Predlažem Vam da posjetite stomatologa i napravite klinički pregled, pa će onda biti jasnije.