Stomatološka protetika

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

PROTEZA ZA ZUBE

KATARINA 2

POŠTOVANI,
JA SAM KAO MALA NOSILA PROTEZU ZA ZUBE, JER SU SVI IŠLI U KRIVO.ALI NISU MI SE ISPRAVILI DO KRAJ. MENE ZANIMA DA LI MOGU JA SADA ISPRAVITI ZUBE DO KRAJA I ŠTA BI TREBALA NAPRAVITI
PUNO HVALA

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Za ponovno nošenje aparatića nikad nije kasno stoga ukoliko niste zadovoljni položajem svojih zubi ponovno stavite apartić i riješite problem do krajahappy

MILICAKMILICA

Zdravo! Interesuje me da li je moguce da ispravim zube s mbilnim aparaticem ili moram nositi fixnu? Imam genetski usku vilicu pa se bojim da bi se zubi mogli vratiti u prvobitno stanje posle skidanja fixne,imam 15,5 god happy

dea26

Poštovanje, zanima me kako se može riješiti problem na totalnoj protezi, naime pukao je zub, napisala bi ispao ali s obzirom da se radi o protezi..
I ako postoji način da se taj zub opet vrati nekako kolika je cijena tog?
Unaprijed hvala happy

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Vaš problem se riješava tzv. reparaturom proteze koja košta nekoliko stotina kuna.