Stomatološka protetika

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Razmak - ljuskice, ispuna ili nešto treće?

jagodica88

Dobar dan, već dugo vrijeme razmišljam što napraviti u vezi mojih zubiju na gornjoj čeljusti. Naime kao mala nosila sam aparatić ali očito ne dovoljno dugo. Budući da imam 26 godina htjela bih neko trajnije rješenje. Lijepo molim - što mi možete preporučiti, koja bi trenutno bila najnovija i najbolja metoda sa naglaskom da čim duže traje?

Ovo je moja trenutna situacija, na donjoj polovici slike u Photoshopu sam napravila meni poželjan rezultat: http://oi62.tinypic.com/2wejmeb.jpg

Hvala!

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Ovo je tipični problem iz domene estetske stomatologije.
Rješenja su
1. ortodontska terapija
2. Zatvaranje razamaka direktno ustima materijalom za ispune
3. Izrada 2 keramičke ljuskice
Ja bih razmišljao izemđu solucija 1 i 3.

Svaka čast na rezultat photoshopa imate talenta za dentalnu medicinu.