Stomatološka protetika

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Ispadanje krunice.Molim odg

ZabrinutaMala

Postovani dobar dan
Prvi zub tj jedinica sam imala umjetni zub tj nadogradnja,jer sam svoj prebila,,medjutim taj korijen mi je lijecen,i ta nadogradnja mi je ispala iz korijena,,taj kočić.Zanima me da li se to moze opet ugraditi novi kočić u korijen pa zub na to,ili cu morati vaditi korijen skroz pa brusiti dva sa strane da bih taj stavila? Hvala happy

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,
To ovisi o stanju samog korijena zuba.
Ako je korijen u redu, moguće je napraviti novu nadogradnju.