Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

acuzine

Sasa

Imam 28 godina i vec se borim sa aknama preko 10 godina. Na netu sam pronasao jedan lijek u obliku kapsula po imenu Acuzine. Po pisanju o njemu i preporukama izgleda da nije "za bezveze". Problem je sto je to americki proizvod (kosta oko 40.00$ (na netu)) i sada me zanima dali je to nabavljivo u Hrvatskoj?

mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovani Boris!

U medicinskoj literaturi nema podataka o preparatu za liječenje acne pod nazivom Acuzine.
Na netu su dostupni komercijalni podaci koji ne govore o sastavu lijeka , nego se općenito reklamira kao biljni pripravak sa antioksidativnim učinkom.
Dakle,svakako razmislite dva puta prije nego što platite nešto o čemu medicinska literatura ne govori baš ništa.
Dođite na dermatološki pregled i razgovor o drugim mogućim načinima liječenja akne.
Pozdrav!