Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Akne

duma0070

Poštovani !
Vodim rat sa aknama vec pet godina. Prosao sam razne terapije, dva puta sam bio na terapiji sa Roaccutanom (1. 40mg, 2. 30mg) za vrijeme terapije lice je bilo odlicno, ali nakon prestanka došlo je do pogoršanja. Trenutno mi je dermatolog zbog upale prepisao terapiju Decortinom (kako bi se smirilo), a zatim preporuča terapiju Dapsonom jer se Roaccutane nije pokazao efikasnim. Molim vas da mi napišete svoje mišljenje i date savjet za terapiju.
Hvala!!!

Mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovani !
Prvo bih Vas trebala vidjeti da bih mogla komentirati preporuku za liječenje koju ste dobili!
Javite se za pregled!
Pozdrav!