Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

akne

sasa

IMAM 23 GODINE I AKNE IMAM VEC 7-8 GODINA. KORISTILA SAM RAZNE KREMICE ALI NISU MI POMOGLE. ZADNJA DVA TJEDNA KORISTIM PROIZVODE JERICHO I LICE MI JE SVE GORE,IZBIJAJU MI POTKOZNI PRISTEVI KOJI JAKO BOLE I UPALJENI SU. JEL MOGUCE DAJ ETO OD TIH PROIZVODA?

mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovana Sasa!

Lokalni pripravci mogu djelovati iritativno,zato bi bilo najbolje prekinuti njihovu primjenu ako ste uočili pogoršanje!
Javite se dermatologu radi primjene sistemske terapije koja Vam treba.
Pozdrav!