Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

bubuljice

tamara

Imam 15 godina i u pubertet sam usla s 12 godina.Od tada imam problema s tenom.Cijelo lice mi je bilo puno crvenih bubuljica na kojim su se nekad znale pojavit bijele kapice.Tada sam otišla dermatologu i prepisao mi je Eucerin gel i kremu za masnu kožu.Lice mi se poboljšalo na kratko vrijeme.Uvijek kad mi izbije jedna bubuljica, sutradan mi se osuje cijelo lice.Bila sam i kod kozmetičarke nekoliko puta, ali mi ništa nije pomoglo.Htjela bih probati nešto novo osim Eucerina.Što mi preporučujete?HELP!!

mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Draga Tamara!

Ako ti Eucerin više ne pomaže , primjeni Klimicin T gel navečer nakon umivanja blagim sapunom,a ujutro nakon umivanja nanesi hidratantnu kremu npr. Sebium,Novaderm ,Avene ili sl. Ako ne pomogne ponovo posjeti dermatologa.Pozdrav!