Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

akne

Danijela

Imam 17,5 godina. Nakon neuspješnog pokušaja liječenja akni (razni antibiotici, kozmetički preparati i sl.) uz Vašu preporuku bila sam kod endokrinologa na pregledu, napravila sam analizu hormona štitnjače , spolnih hormona i UZV jajnika. Svi nalazi su u redu.

Da li da se ponovo javim kod Vas na pregled ili preporučate nešto drugo.

Danijela

mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Draga Danijela svakako se javi na pregled!
Pozdrav!