Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Akne i čajevi?

Ivana

Imam 26 godina i borim se s aknama već 8 godina i to na predjelu brade i na leđima. Ni sama ne znam što sve nisam tj. jesam probala kako bi ih izlječila pa me zanima dal postoji neki tretman možda na prirodnoj bazi,neki čajevi i slično? Molim vas pomagajte! Unaprijed zahvalna!

Ivana

mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovana Ivana!
Danas postoji niz biljnih pripravaka koji su deklarirani kao pomoćna sredstva u liječenju raznih bolesti, međutim , kao dermatolog vjerujem da Vam medicina može pomoći -javite se!
Pozdrav!

Ivana

Možete li mi poslati Vaš kontakt telefon pa da me pogledate?
Unaprijed zahvaljujem!

Lijepi pozdrav.