Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

avene diacneal

buba-mara

Da li je istina da se krema avene diacneal ne smije koristiti po ljeti???hvala

katarina

Imam prištiće po čelu i bradi, i počela sam koristiti avene diacneal navečer. za par dana mi je sve izbilo van, da li je to normalna pojava?

Mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovani!

U početku primjene pripravaka koji sadrže kiseline može doći do prolaznog pogoršanja,treba smanjiti primjenu par dana ,te pripravak ponovo primjeniti npr.svaki drugi ili treći dan,sve dok se koža ne privikne.Treba biti strpljiv.
Pripravke koji sadrže kiseline nije dobro primjenivati tijekom sunčanih dana,primjenite ih navečer ,a danju je obavezna fotozaštita.Pozdrav!