Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

dosadni miteseri

avam

Poštovana doktorice molim pomozite!

Imam 26 godina i moglo bi se reći mješovitu kožu lica.

Naime stalno ali stalno imam mitesere i to čelo, nos i brada pa čak i pokoji na obrazu, i ti dijelovi lica mi luče dosta masnoče, ali su izvana dehidrirani i kad recimo ne namažem odmah lice kremom nakon umivanja kao da mi se ljušto, a opet je masno unutra.

Probala sam clenance k od avene noćnu i bila mi je dosta dobra krema, pa ne znam što i kako dalje, što kao dnevnu njegu koristiti? Poru su mi dosta otvorene

Mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovana!

Pokušajte primjeniti Teenderm gel za pranje i Teenderm K kremu prema uputi.
Pozdrav!

smilealways11

Poštovani,
imam problema sa zatvorenim miteserima. Barem mislim da su zatvoreni jer ne vidi im se crni vrh vec je u boji koze. Dakle oni se vide pod jacim svijetlom i stisnu bez problema,ali opet se vracaju. Zanima me na koji nacin ih se pokusati rijesit? Ciscenjem kod kozmeticarke,kremama?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Možete ih rješavati mehaničkim čišćenjem kod kozmetičara i/ili lokalnim retinoidima (npr. Sona krema ili gel 2x dnevno).

dinaelo

Pozdrav..
lice sam ocistila klindamicin losionom medjutim sad su mi ostale samo rupice oko nosa od mitisera kako da se rijesim tih pora jako mi smetaju na obrazima sad

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Toga se vjerojatno nećete moći riješiti. Može se pokušati serija kemijskih peelinga.