Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Flekovi

Tea

Imam par flekova na licu od akni i nikako da prodju.Mozete li mi molim vas preporuciti neko dobro sredstvo kako bi ih uklonila.Hvala!

mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovana Tea!
Par "flekova" na licu od akne možeš pokušati ukloniti primjenom krema ili gelova koji sadrže alfahidroksi kiseline ,ali pri tome moraš biti oprezna sa sunčanjem-obavezna je primjena krema sa zaštitnim faktorom tijekom dana.Budi uporna!
Ako želiš,dođi na pregled!
Pozdrav!

Tea

Mozete li mi dati broj telefona da bi se narucila kod vas na pregled? Hvala!