Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Kašnjenje menstruacije

Adia1111

Poštovani,
14.12.2020. Imala sam nezaštićeni odnos(partner nije ejakulirao u mene).
Nakon toga sam imala mjesečnicu 29.12.2020. A nakon nje nisam imala odnose niti jedanput
Ovaj mjesec(januar) mi kasni 4 dana, pa me zanima da li postoji mogućnost trudnoće na osnovu ovoga napisanog
Hvala

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovana, ne znasm kakve veze vaše pitanje ima sa dermatologom, ali sumnjam da se radi o trudnoći, a preporučam da napravite test na trudnoću ili se javite na pregled ginekologu.