Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Neuravnotežena menstruacija

Anonimna233

Poštovani,
Imam 13 godina i prvu menstruaciju sam imala u 1. mjesecu ove godine...prvi mjesec trajala je normalni broj dana,a sljedećih pet mjeseci nije je bilo....mislila sam da je to normalno u ovoj dobi i što je to tek početak menstruacije....u sedmom mjesecu sam ju dobila 6. i trajala je do 10.,a onda sam ju ponovo dobila 21. i trajala je do 31.7....u osmom mjesecu sam ju dobila 11.,ali nije bila čisto crvene boje,nego smeđkaste,a crvenu sam dobila 19....danas ujutro je malo bilo,ali zasada ništa nevidim,ali kako je to kod mene,mogu ju dobiti i sutradan,ciklus mi je neuravnotežen,a menstruacija čudna....ne znam ima li to veze sa kilažom (imam 41 kilu) i ako mi možete pomoći bez da mi savjetujete ginekologa....Unaprijed hvala!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Pitanje nije za dermatologa, već za ginekologa.

emine_style

Postovani...Imala sam redovnu menstruaciju koja je trajala 6-7 dana i bila je normalna.Zadnju menstruaciju sam dobila 4.9 i trajala je samo cetiri dana da bi opet dobila 24.9 ,a krvarenje je slabo i krv je blijeda.Zanima me ima li razloga za brigu?Unaprijed hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Pitanje nije za dermatologa, već za ginekologa.