Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

non-stop prištići

buba

imam 24 godine. nos mi je pun 'crnih rupa', a po čelu i bradi imam sitne prištiće koji su nekad bijeli, nekad crveni, a s obje strane čela imam ko kvrge koje su nekad bili prištići, ali sad su ispod kože. ne boli, ali izgleda ružno. bila sam nekoliko puta kod kozmetičarke, ali mi se brzo sve vrati, pa sam odustala. namjeravam otići dermatologu. da li je to potrebno ili će proći samo od sebe?
hvala

mr.sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovana Buba!

Ukoliko imate mitesere (crne rupe) dobro bi bilo redovito odlaziti na čišćenja lica kod kozmetičarke ,a ako imate upalne akne onda svakako posjetite i dermatologa.Pozdrav!