Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

opadanje kose

nadija82

VELIKI POZDRAV
moji decko ima 30god i onako kosa mu se bila prorijedila ima vec 4 il 5 godina ali nista sad strasno i nikad nije mu puno opadala
medjutim u zadnje vrijeme sam primijetila da mu se malo vise prorijedila i to naprijed iznad cela najvise koristio je FITOVAL SAMPON
ali nista ide redovno u teretanu a nekoristi nista od preparata jer to mu je fujjj ide cisto rekreativno
a na bradi mu se pojavioo krug velicine jajeta i nestaloo mu skroz brade nema nijedne dlake na tom mjstuuu i stavlja nekii 5% PILFUD,

pa vas molim da mi napisete sta da mu kazem da uradi jer vidim na njemu da ga to opterecuje pogotovo kosa!!!
HVALA VELIKA

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Glede kose radi se o androgenetskoj alopeciji i 5% Pilfud je dobro rješenje koje će usporiti proces (a možda i dovesti do porasta kose). Važna je stalna upotreba, jer učinak traje samo dok se lijek primjenjuje. Za područje na bradi, riječ je o alopeciji i preporučio bih odlazak kod dermatologa (do onda i na ovo mjesto može primjenjivati Pilfud).

nadija82

postovani doktore nekoristi on PILFUD za kosu nego samo za taj dioo na bradi 2 puta dnevnoo,
a moze te mi samo ukratko reci sta je androgenska apotecija odnosno sta to znaci za kosu!!!

hvala punooooo!!!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

To je muški tip ćelavosti, a to (ukratko) znači da će postepeno postati ćelav. S Pilfudom se taj proces može usporiti.