Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Problem sa aknama, pomozite!

mystic996

Pozdrav svima;

znači kao što možete da vidite iz naslova teme, dakle imam problem sa aknama! Pojavile su mi se sa 16. godina sada imam 18. godina i akne su još uvijek u istom stanju, niti su se smanjile niti pogoršale! Znači nema ih mnogo, udaljene su jedne od drugih, velike su, bolne i crvene. Znači preko noći mi se pojavi 3/4 akne i nestanu za dan, sutradan ustanem ponovno nove na drugim mjestima. Ne znam šta da radim, probao sam sve kreme što postoje, koje naravno nisu pomogle! Kako da se riješim toga, da li postoje bilo kakve kreme (KOJE POMAŽU STVARNO) ili možda postoje neke tablete ili slično!

Molim vas pomozite mi!
Hvala unaprijed.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Bilo bi potrebno točno odrediti o kojem se tipu akni radi, te točno koje ste kreme koristili. Općenito, možda bi bilo potrebno da uzmete kuru tetraciklinskih antibiotika kroz 6-8 tjedana (npr. doksiciklin a 100 mg 1x1 tbl.).