Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Roaccutane

spomenka

Pozdrav!
Imam 29 godina veliki problem su mi akne koje imam od 15 godine. Probala sam sve moguće terapije i kreme ali ništa ne pomaže .Zadnje dvije godine sam bila na terapiji s Roaccutanima i to mi je pomoglo ali opet samo na određeno vrijeme kad prekinem s terapijom stanje je opet isto. Sad sam nedavno bila kod dermatologa i ponovo mi je rekao terapiju Roauccutanima a se bojim da će stanje nakon toga opet biti isto, planiram i bebu a uz terapiju ide i kontracepcija da li ću zauvijek imati akne ili postoji način da ih se riješim znam da imam problema s horomonima .Da li postoje neke druge metode liječenja???
Hvala

mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovana Spomenka!

Ukoliko imate problem sa hormonima onda se Vaše akne moraju liječiti
prema endokrinološkom nalazu ,zato predlažem da učinite kompletnu endokrinološku obradu,UZV jajnika te da se sa tim nalazima javite dermatologu.

Pozdrav!