Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

veliki problem s prištićima i aknama

JerkyAndrea

Pozdrav,trebam hitan odgovor

ispod vrata su mi se pojavili neki prištići.Ja sam ih pokušala ukloniti ali onda mi je svo to područje pocrvenilo i sad su mi narasle neke kraste i kao iz njih izlazi neka prozirna sluz...Isti problem imam i po ramenima....Kako se rješiti tog problema?I možete li mi reći više o tome

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Na temelju Vašeg opisa ne može se utvrditi o čemu je riječ, te se javite liječniku.

JerkyAndrea

Da vam skratim priču ja mislim da su to vodene akne(jer kada mi pukne akna onda izlazi iz nje neka tekućina prozirna) ..možete mi objasniti kako izlječiti to? I od čega se uopće to stvara?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nažalost, medicinska terminologija ne poznaje pojam "vodene akne", te Vam ne mogu pomoći.