Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Alergija i lijecenje .Koliko traje?

Darko Richter, dr. med.

123zorica
Mjesto izbijanja urtikarije može pokazati da li je riječ o vanjskim alergenima, ili nrp. hrani. Ako vam izbija na podlatkicama i potkoljenicama, to može ukazivati na vanjsek alergene, jer su ti dijelovi ekstremiteta obično otkriveni i izloženi vanjskim utjecajima. Ako izbija na pokrivenim dijelovim tijela onda to može biti hrana, lijek, ili nešto drugo štoiznutra pravi osip na van.

123zorica

HVALA VAM PUNO :::Kod mene je alergija izbila na laktovima sve do prstiju velike crvene fleke koje peku poslije dan se spustila na koljena na na grudi bas onaj dio gdjeje dekolte i poslije na lice i usi tu me vec svrbilo vise nego sto je peklo i da na straznjici je bilo Samo sto je bas bilo simetricno kad je na koljenu odmah je na drugom koljenu cak i grudi , ruke uvjek simetricno Nisam imala ni jednu na ledjima ni na stomaku...Hvala vam jos jednom

Darko Richter, dr. med.

Podijelte svoja pitanja i na forumu dermatologije.