Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

cijepljenje asmatičara

lolipop

sin mi ima 12 g i asmatičar je pa me zanima dali da ga cijepim protiv gripe ili ne ? mislim ja bi ga rađe dala cijepiti nego da dođe do kakvih komplikacija međutim puno je različitih mišljenja o cjepljenju. neki doktori kažu da bi trebala a ima zapravo više onih koji su protiv tj kažu da djeca lakše prebole od odraslih mada neznam dali to uključuje i asmatičare. što da radim?

Darko Richter, dr. med.

Cijepite.
Koji su razlozi protiv cijepljenja,osim broja neinformiranih ljudi, ikoji je uvijek veći od broja onih koji znaju. Demokracija (vladavina većine) je vrlo nezgodna stvar, ako se primjenjuje gdje ne treba.