Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

cjepivo protiv rota virusa

Ahi

Poštovani,

trebala bi Vaše mišljenje u vezi cjepiva protiv rota virusa. situacija je sljedeca: imam dijete od 4 godine koje ide u vrtić i imam bebu od 2 mj. razmišljam da li cjepiti bebu od rota virusa ili ne. je li moj strah opravdan ili ne... naime bojim se da mi starije dijete it vrtica ne donese virozu a vec je dvije donijela koje su jedino malenu zaobisle.
hvala

Darko Richter, dr. med.

Ako imate dvojbi oko cijepljenja 2-mj. djeteta onda vam te dvojbe mogu razagnati savjetom da ga date cijepiti, ako nema kontraindikacija.

Ahi

Hvala!

Ahi

poštovani,

jučer smo obavili cijepljenje prvom dozom no zaboravila sam pitati pedijatricu pa Vas molim za informaciju
je li beba odmah po cijepljenju zasticena od rote ili to nastupa sa odgodom?
hvala

Darko Richter, dr. med.

Kao i za sva cjepiva, potrebno je obaviti kompletno cijepljenje.