Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

pentaxim

Tatsha

Poštovani, kći mi nije primila zadnju dozu pentaxima, za 2mj će napuniti 3g. može li ga sad primiti ili je u ovoj dobi bolje nešto drugo (može i kupovno). puno hvala

Darko Richter, dr. med.

Do kraja 2. godine života može Pentaxim, a od tada treba dati nešto drugo, što ima indikaciju za dob iznad 2 godine, npr. Infanrix-IPV-Hib.