Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

propuštena cijepiva

kety21

poštovani doktore.Majka sa 13mj curice koja je propustila neka cijepiva jer nema zdravstveno osiguranje.Da li postoji kakva opasnost,i možete li mi dati savjet ili preporuku nekog privatnog pedijatra u zg. županiji.Zahvaljujem....zabrinuta mama

Darko Richter, dr. med.

Postoji opasnost da dijete oboli od bolesti protiv kojih nije cijepljeno ili nije potpuno cijepljeno. Tu nema tajni.
Najbolji je onaj privatni pedijatar koji vam je blizu, koji samo što nije besplatan, a odličan je. Morate ga pronaći sami. Zagrebačka županija stere se od slovenske granice do Vrbovca, a između je Grad Zagreb s bezbroj pedijatara i privatnih pedijatara. Npr., možete posjetiti Polikliniku Alergovita, Tomislavov trg 1.