Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

vakcina za meningokoke C

pavlov

Postovani dr molila bih vas za savjet
Moja curica od 5 godina primila je redovnu vakcinu protiv meningokoke C
Posto se spremamo na odmor Dosli su nas prijatelji posjetiti i kad su culi da je djete primilo tu vakcinu napali su nas da nigdje ne smijemo ici da moramo cekati 1 mjesec da smo pogrjesili sto smo dozvolili da se djete cjepi ,da su vakcine stetne, da u toj vakcini ima virus i neli aluminijum ma ne znam sta sve nisu rekli U svakom slucaju su nas prepali Sad mi nocima ne spavamo
Molim vas da li je ta vakcina bas toliko opasna
Mozda vam je pitanje glupo ali posto je taj covjek farmaceut naravno da smo se zabrinuli

Darko Richter, dr. med.

Jesu li ti ljudi vaši prijatelji, je li savjet dobronamjeran i da li je nešto koštao, kao što u Njemačkoj sve što vrijedi, košta. Tamo je kapitalizam, a vi mozgati socijalistički. Što god nema cijene, ili ne vrijedi, ili se ne može platiti. vi odlučite. Je li vam taj "prijatelj", navodno farmaceut, ikada dao lijek besplatno? A svajet, očito, jeste.