Genitalne bradavice

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Crvenilo na glansu

dusanst

Poštovani,

Na glansu penisa imam neko crvenilo koje ne znam dali je neka iritacija ili je kondilom, pošto sam ranije imao problem za HPV-ov?

Evo slike na sledećem linku:
https://we.tl/t-S9VTvpw0aR

ukoliko je moguće ovako ustanoviti o čemu je reč, nema nikakvo ispupcenje.

Hvala Vam najlepše!

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani,

prema fotografiji ne izgleda kao kondilom nego kao blaža iritacija. Probajte primijeniti neku od krema za obnavljanje kože tipa Cicalfate ili protuupalnu kremu kroz nekoliko dana.
Ako ne pomogne, javite se na pregled kod dermatologa.