Genitalne bradavice

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Izraslina na analnom otvoru

Muha007

Dobar dan ja već nekoliko godina primjecujem neke manje izrasline na analnom otvoru...medjutim posto su bile male nisam pridavao paznju...medjutim nedavno sam opazio da je jedna poprilično narasla..pa sad zabrinulo...da napomenem periodično prilikom intenzivne stolice osjetim peckanje u analnom otvoru i imam osjećaj kao da imam ranu unutar otvora....samo mi se nekoliko puta u toku tri četiri godine javila krv na ubrusu ali ona svjeza crvena...imam i sliku ako hoćete da vam pokažem da mi kazete da li se radi o hemoroidu ili bradavici..i necemu drugom...ja inace imam bradavice po cijelom tijelu...po tjemenu imam velike veziri..

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani,
prema opisu se vjerovatno radi o hemeroidu, ali svakako je potreban pregled uživo kako bi se utvrdila točna dijagnoza i preporučila odgovarajuća terapija i savjeti za njegu.