Gripa

limfne žlijezde

Mario

Prije 2 tjedna sam imao virozu ili gripu i tom prilikom su mi na vratu iskočile 2 limfne žlijezde velike kao lješnjaci. Sada sam se oporavio, žljezde su se smanjile, no i dalje ih mogu napipati. Recite mi što da poduzmem da se one totalno povuku.

Unaprijed hvala na odgovoru.

Doc. dr. sc. Dražen Stojanović

Poštovani,

Javite se svom izabranom liječniku radi daljnje lab. obrade i utvrđivanja razloga povećanih limfnih čvorova, jer se u ovom slučaju sigurno ne radi o gripi.