Hepatitis C

amsterdam report

oza

puno pozdrava iz amsterdama.
terapija krece,realno razmisljajuci, tek krajem ove godine a do tad cemo probati zivjeti u gradu koji oboje jako volimo.
podsjetnik:decku je prije 3 god zbog druge operacije radeno malo vise testova i otkrivene su povisene transiminaze.hepatitis tipa c,genotip 1b.izbacio je svima dobro poznate otrove kao sto su alkohol,masna i losa hrana,bilo kakva kemija,cigarete trosi malo.koristi articoku,spirolinu,ponekad sirutku
jedini porok koji je ostao je jedna biljka koja isto toliko moze biti korisna dusi i onim malim zivotnim uzitcima ali isto tako moze biti i stetna nasoj dragoj jetri.
Dali netko ima iskustva ili saznanja o utjecaj marihuane na virus i jetru?puno ljepih zelja svima,
puno pozdrava divnoj nikki i slavku.pisite nam vise

slavko

Poštovana Oza,

nemam nikakvih iskustava s drogama. Ok, netko će reći da je marihuana trava, laka droga . . . Nema veze kako će ju tko zvati, ali ona ima jako puno neželjenih učinaka na jetru.

Kada sam saznao da imam hepatitis-c potom sam se jako puno informirao o svemu i svaćemu. Odnosno što smijem a što ne smijem jesti, piti itd..

Na kraju sam zaključio slijedeće: sve što otežava rad jetre a ne moram to koristiti u svrhu liječenja i prehrane to ne koristim.

Puno pozdrava i uspješno izliječenje!

Slavko

oza

slavko puno hvala,jako nas vesele tvoje poruke.
bas nas zanima sto vise informacija vezanih za marihuanu i povremeno koristenje.
ako postovani dr.pavic mozi dati neke informacije bili bi zahvalni.
puno lijepih pozdrava

oza

molimo vas za malo vise informacija o utjecaju marihuane na jetru i hepatitis c,genotip 1b.terapija se ocekuje krajem ove godine.
puno pozdrava i lijepih zelja

Nikka

Postoje razna istraživanja, kao i za puno stvari.
Isto tako, uvijek će se naći istraživanje za i protiv.
Međutim, u državi u kojoj je marihuana ilegalna mislim da nema smisla uopće raspravljati o tome blunk