Hepatitis C

Čestitka....

doc. dr. sc. Ivica Pavić

Dragi forumaši,

želim vam ugodne i sretne blagdane s nadom da će nadolazeća godina biti ona koje ćete se rado sjećati. Želio bih da ovaj forum bude mjesto gdje ćete moći iznosti svoja pozitivna iskustva tijekom i nakon terapije. Ukoliko bude i onih drugačijih, nadam se da ćete ih spretno rješavati uz pomoć liječnika koji vas liječe i obitelji koje vas podupiru.
Ovaj forum će rado diskutirati o vašim iskustvima i nastojati dati dodatna pojašnjenja, ukoliko budu bila potrebna.
SRETNO VAM BILO!

Ivica Pavić

zrinka

HVALA DOKTORE,I VAMA SRETNE BLAGDANE...I DA BUDETE SA NAMA I SLJEDEĆE GODINE...

Angel

Sretne i blagoslovljene blagdane od srca Vam želimo moj suprug i ja.

Uz Vas naša borba je lakša, hvala Vam.

Nikka

Vama doktore želim mirne i vesele blagdane uz puno sreće u idućoj godini.
Svim forumašima uz to želim i što manje problema sa terapijom i što više negativnih nalaza!

anči

I Vama doktore također sve najbolje za Božićne i Novogodišnje blagdane.
Molim Vas da mi odgovorite na poruku pod autor : anči
Naziv poruke : šokirani i uplašeni
Poslano : 27.12.05.